Oferujemy możliwość nadruku na różnego rodzaju tekstyliach. Nadruki na torbach, bluzach, koszulkach, pościeli. Najwyższej jakości odzież reklamowa z dowolnym nadrukiem. Metodę nadruku doradzamy klientom na podstawie analizy zamówienia. Wykonujemy nadruki metodą sitodruku, termo transferu oraz sublimacji, a także haft komputerowy.

Sitodruk to bardzo popularna metoda druku. Sprawdza się na różnych tekstyliach, używana jest do zadruku toreb, koszulek czy innej odzieży. Odpowiednio wykonany sitodruk jest odporny na uszkodzenia i nie spiera się z koszulek. To dość tania metoda wydruku (przy większych nakładach). Za pomocą sitodruku możemy nanosić farby w praktycznie każdym kolorze zarówno na jasne, jak i ciemne materiały.

Termotransfer polega na wgrzaniu w materiał folii flex lub flock. Prawidłowo wykonany termotransfer z użyciem folii wysokiej jakości, odpowiedniej temperatury i czasu wgrzewania zapewnia odporność na uszkodzenia podczas prania koszulki z nadrukiem. Ponieważ koszty produkcji koszulki z nadrukiem metodą termotransferu są niskie, tę technikę poleca się szczególnie do niskonakładowych projektów – nawet od 1 sztuki.

Haft komputerowy to następca tradycyjnego haftu ręcznego. Najczęściej stosowany w przypadku odzieży firmowej do wydruku np. logotypów. Haft komputerowy daje elegancki efekt, jednak nie sprawdzi się na cienkich, delikatnych materiałach.

Sublimacja to technika umożliwiająca dokładne odwzorowanie projektu na koszulce. Sprawdza się np. podczas drukowania zdjęć na materiałach. Nadruk wykonany tą metodą jest trwały i elastyczny, kolory są dobrze odwzorowane. Minusem sublimacji jest ograniczenie dotyczące materiału – sprawdza się tylko poliester lub materiał z jego domieszką, najlepiej w kolorze białym lub innym, bardzo jasnym.