Slider

Oferujemy możliwość nadruku na różnego rodzaju tekstyliach. Nadruki na torbach, bluzach, koszulkach, pościeli. Najwyższej jakości odzież reklamowa z dowolnym nadrukiem. Metodę nadruku doradzamy klientom na podstawie analizy zamówienia. Wykonujemy nadruki metodą sitodruku, termo transferu oraz sublimacji, a także haft komputerowy.

Specyfikacja
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Pomoc
Specyfikacja

Oferujemy dla Państwa następujące metody druku:

Sitodruk to bardzo popularna metoda druku. Sprawdza się na różnych tekstyliach, używana jest do zadruku toreb, koszulek czy innej odzieży. Odpowiednio wykonany sitodruk jest odporny na uszkodzenia i nie spiera się z koszulek. To dość tania metoda wydruku (przy większych nakładach). Za pomocą sitodruku możemy nanosić farby w praktycznie każdym kolorze zarówno na jasne, jak i ciemne materiały.

 

Termotransfer polega na wgrzaniu w materiał folii flex lub flock. Prawidłowo wykonany termotransfer z użyciem folii wysokiej jakości, odpowiedniej temperatury i czasu wgrzewania zapewnia odporność na uszkodzenia podczas prania koszulki z nadrukiem. Ponieważ koszty produkcji koszulki z nadrukiem metodą termotransferu są niskie, tę technikę poleca się szczególnie do niskonakładowych projektów – nawet od 1 sztuki.

 

Haft komputerowy to następca tradycyjnego haftu ręcznego. Najczęściej stosowany w przypadku odzieży firmowej do wydruku np. logotypów. Haft komputerowy daje elegancki efekt, jednak nie sprawdzi się na cienkich, delikatnych materiałach.

 

Sublimacja to technika umożliwiająca dokładne odwzorowanie projektu na koszulce. Sprawdza się np. podczas drukowania zdjęć na materiałach. Nadruk wykonany tą metodą jest trwały i elastyczny, kolory są dobrze odwzorowane. Minusem sublimacji jest ograniczenie dotyczące materiału – sprawdza się tylko poliester lub materiał z jego domieszką, najlepiej w kolorze białym lub innym, bardzo jasnym.

 

Sprawdź nasze realizacje

Płatność

W trosce o wygodę naszych klientów udostępniamy różne możliwości płatności. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

 

1. Przedpłata na konto - płatność przed realizacją zlecenia.

 

2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - możliwa w siedzibie firmy.

 

3. Odroczona płatność - ustalana indywidualnie z każdym klientem. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia czy dla danego zlecenia istnieje taka możliwość.

Wysyłka

Na specjalne życzenie klienta, istnieje możliwość wysyłki zakupionych produktów - korzystamy z usług kurierskich firmy DPD. Istnieje możliwość wysyłki w Polsce jak i za granicą. Koszty dostawy są doliczane do kosztów zamówienia zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Czas doręczenia paczek to okres 1-2 dni roboczych.

 

W przypadku uszkodzenia lub ubytku przesyłki, prosimy o dokonanie wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika, przede wszystkim spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. Zdjęcia obrazujące uszkodzenia oraz skan protokołu prosimy o dostarczenie na info@masab.pl

Reklamacje

Dokładamy pełnych starań aby każdy klient był usatysfakcjonowany w 100% z naszych usług. Jeżeli zakupiony produkt lub usługa nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt:

 

telefon: 661 248 911
email: info@masab.pl

 

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrywane indywidualnie - zastrzegamy, iż uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania nie są uważane za podstawę do reklamacji.

Pomoc

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu:

 

telefonicznego: 661 248 911 / 731 348 911
email: info@masab.pl

 

oraz osobistego w siedzibie naszej firmy:
ul. Armii Krajowej 59
41-506 Chorzów