Slider

Oklejanie pojazdów – branding pojazdu to doskonały sposób na rozreklamowanie Twojej firmy i zapewnienie sobie taniej mobilnej reklamy. Gdziekolwiek pojedziesz reklama Twojej firmy pojedzie razem z Tobą.

Oferujemy oklejanie samochodów folią wraz z projektem graficznym i wcześniejszą wizualizacją proponowanego rozwiązania. Możemy także dostosować projekt do samochodu klienta. 

Specyfikacja
Płatność
Wysyłka
Reklamacje
Pomoc
Specyfikacja

Oferujemy oklejanie pojazdów w kilku opcjach:

 

  • oklejanie pojazdu folią wylewaną z nadrukowaną grafiką według projektu,
  • oklejanie pojazdu folią wylewaną barwną plotowaną i wycinaną według projektu,
  • oklejanie pojazdu połączeniem folii barwnej i drukowanej,
  • całkowita zmiana koloru nadwozia samochodu, 
  • tuning optyczny, oklejanie maski, dachu czy spojlera,
  • znakujemy folią odblaskową samochody ciężarowe oraz lawety,
  • oklejamy także pojazdy specjalne takie jak straż pożarna, pogotowie, policja.

Oklejanie samochodów folią jest również doskonałym i niedrogim sposobem na zmianę koloru auta, stanowi więc doskonałą alternatywę dla drogiego i wymagającego wiele pracy lakierowania. W zależności od potrzeb klienta oraz rodzaju pojazdu, stosujemy folie samochodowe: monomeryczne, polimerowe lub wylewane. Elementy przeszklone można okleić folią typu OWV. Oklejanie auta i wybór folii jest konsultowane z klientem. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, indywidualnie ustalamy  czas oraz warunki eksploatacji reklamy, proponując optymalne cenowo rozwiązania.

 

Do druku wykorzystujemy folie samochodowe:

 

  • białe
  • transparentne
  • OWV

Grafika pełno kolorowa jest zabezpieczona laminatem stałym, odpowiednim do rodzaju użytej folii.

 

Grafika  wektorowa (literki), jest wycinana ploterem tnącym na foliach jednokolorowych i nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Tutaj również w zależności od potrzeb można użyć folii monomerycznych, polimerowych lub wylewanych.

 

Folie samochodowe drukowane w jednym kawałku mają ograniczoną szerokość – 1,5 m, długość z kolei jest dowolna. Z takich brytów można tworzyć wydruki wielkoformatowe. Paleta dostępnych kolorów w katalogach firmy Oracal.

 

Reklama na samochodzie wykonana przy użyciu folii ma jeszcze jedną ważna zaletę: można ją usunąć w dowolnym momencie bez jakiejkolwiek szkody dla oryginalnego lakieru. Dzięki temu można w szybki sposób powrócić do pierwotnego koloru pojazdu. Folie samochodowe chronią również oryginalny lakier przed kurzem, brudem, piaskiem, czy promieniami UV.

 

Sprawdź nasze realizacje

Płatność

W trosce o wygodę naszych klientów udostępniamy różne możliwości płatności. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

 

1. Przedpłata na konto - płatność przed realizacją zlecenia.

 

2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - możliwa w siedzibie firmy.

 

3. Odroczona płatność - ustalana indywidualnie z każdym klientem. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia czy dla danego zlecenia istnieje taka możliwość.

Wysyłka

Na specjalne życzenie klienta, istnieje możliwość wysyłki zakupionych produktów - korzystamy z usług kurierskich firmy DPD. Istnieje możliwość wysyłki w Polsce jak i za granicą. Koszty dostawy są doliczane do kosztów zamówienia zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej. Czas doręczenia paczek to okres 1-2 dni roboczych.

 

W przypadku uszkodzenia lub ubytku przesyłki, prosimy o dokonanie wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika, przede wszystkim spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. Zdjęcia obrazujące uszkodzenia oraz skan protokołu prosimy o dostarczenie na info@masab.pl

Reklamacje

Dokładamy pełnych starań aby każdy klient był usatysfakcjonowany w 100% z naszych usług. Jeżeli zakupiony produkt lub usługa nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt:

 

telefon: 661 248 911
email: info@masab.pl

 

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrywane indywidualnie - zastrzegamy, iż uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania nie są uważane za podstawę do reklamacji.

Pomoc

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu:

 

telefonicznego: 661 248 911 / 731 348 911
email: info@masab.pl

 

oraz osobistego w siedzibie naszej firmy:
ul. Armii Krajowej 59
41-506 Chorzów